OBRONA KRYMINALNA

Kancelaria Ross & Asmar zajmuje się różnymi kwestiami obrony kryminalnej przed sądami stanowymi i federalnymi. Adwokaci Ross & Asmar są doświadczonymi obrońcami karnymi. System prawny Stanów Zjednoczonych zapewnia wszystkim prawo do rzetelnego procesu sądowego, niezależnie od zarzutów przeciwko oskarżonym.

Kancelaria Ross & Asmar posiada ekspertyzę prawną i imponującą sieć źródeł, i powiązań w celu pomocy naszym klientom. Posiadamy szeroki zakres doświadczenia w prawach federalnych i stanowych, począwszy od etapu dochodzenia, procesu przed ławą przysięgłych, postępowania ugodowego, negocjacji w uzyskaniu zabezpieczenia przed oskarżeniem, stawieniem przed sądem oraz skazaniem. Jesteśmy znani z naszej zadowalającej liczby wygranych spraw na korzyść klienta.

Nikt nie powinien być oskarżony o przestępstwo, gdy istnieje wątpliwość o jego winie. Kancelaria Ross & Asmar stanowczo dąży do ochrony praw i wolności naszych klientów z profesjonalizmem, doskonałością i niezrównanym poświęceniem w celu uzyskania, znalezienia, odsłonięcia i demonstracji uzasadnionych wątpliwości w każdej sprawie karnej.

Kancelaria Ross & Asmar zajmuje się sprawami takimi jak:

Wszystkie ciężkie przestępstwa

Jeśli osoba jest skazana za przestępstwo, za które kara więzienia wynosi rok lub więcej, lub kara śmierci, osoba ta popełniła ciężkie przestępstwo (felony). Ciężkie przestępstwa są najpoważniejszymi z przestępstw, w tym: zabójstwa, usiłowania zabójstwa, rozboju z bronią, włamania i gwałty. W niektórych systemach prawnych, osoby skazane za przestępstwo nie mogą głosować lub zasiadać na ławie przysięgłych i zobowiązane są do rejestracji na liście sprawców.

Wszystkie wykroczenia

Wykroczenie jest przestępstwem i zwykle prowadzi do rejestru karnego. Wykroczenenia (misdeameanors) są technicznie mniej poważnymi przestępstwami, chociaż konsekwencje wykroczenia mogą być jednak bardzo dotkliwe. Możliwe kary za wykroczenia obejmują więzienie, probację, grzywny i czasem sankcję na prawo jazdy kierowcy. Niektóre wykroczenie klasyfikowane są jako „przestępstwa seksualne” i wymagają, aby osoba skazana została zarejestrowana jako „przestępca seksualny” i musi informować policję o swoim miejscu zamieszkania- wymógł, który będzie kontynuował do końca życia.

Oskarżenia

Oskarżenie jest sprawą sądową, podczas której Sędzia formalnie przedstawia zarzuty jakie są postawione oskarżonemu. Sędzia później pyta oskarżonego o zarzut i pyta, czy ona lub on jest reprezentowany/a przez adwokata. Oskarżony może odpowiedzieć na zarzut, iż jest “winny lub niewinny”. Przyznanjąc się do winy efektywnie zrzekasz się prawa i prawa do podważenia dowodów przeciwko tobie. Bardzo ważne jest, by mieć doświadczonego obrońcę podczas oskarżenia, abyś przypadkowo nie przyznał się do przestępstwa, którego nie popełniłeś oraz aby zapewnić optymalne szanse, abyś został zwolniony z więzienia bez kaucji. Adwokaci Ross & Asmar bronili już w setkach oskarżeń i posiadają doświadczenie niezbędne, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Sprawy narkotykowe

Do spraw narkotykowych zalicza się: posiadanie narkotyków i akcesoriów związanych z narkotykami, handel narkotykami, produkcję i dystrybucję narkotyków. Egzekwowanie prawa w stanie Nowy Jork w sprawach narkotykowych jest bardzo poważne. Jeżeli grożą ci zarzuty narkotykowe w Nowym Jorku, należy skorzystać z usług doświadczonego obrońcy kryminalnego, który zrobi wszystko, aby chronić twoich praw.

DWI i DUI

Kancelaria Ross & Asmar ma bogate doświadczenie w obranie spraw DWI (jazdy pod wpływem substancji odurzających) i DUI (jazdy pod wpływem alkoholu). DUI jest poważnym przestępstwem. Musi wiedzieć, iż skazanie za DUI niesie za sobą poważne konsekwencje. Jeśli ty lub ktoś kogo znasz, jest lub może być oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu, powinieneś być bardzo zaniepokojony. Ważne jest, aby być reprezentowanym przez doświadczonego adwokata, który rozumie złożone prawa DUI. Ponadto konsekwencjami karnymi za jazdę pod wpływem alkoholu może być wstrzymanie prawo jazdy, a nawet więzięnie. Ważne jest, by mieć agresywnego i sumiennego prawnika, który znajdzie niejasności w zeznaniach policjantów i ich procedurach zatrzymania twojego pojazdu i przeprowadzania badania alkomatem. Adwokaci Ross & Asmar posiadają wysoki poziom wiedzy i udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu spraw DUI, a także pomaganiu oskarżonym w walce w swojej sprawie przed sądem.

Przemoc w rodzinie/ Napaść

Sytuacje przemocy w rodzinie są najczęściej bardzo trudne i skomplikowane. Często wynikają z postępowania rozwodowego lub walki o opiekę nad dzieckiem. Często policja przyjżdżając do twojego domu nie rozumie całego zajścia i dostaje tylko fragmenty z teg,o co się wydarzyło przed ich przybyciem. Potrzebujesz adwokata, który będzie miał dla ciebie czas i wysłucha całej twojej historii. Rozumiemy, że wiele razy oskarżenia przemocy w rodzinie są fałszywe. Widzieliśmy wielu małżonków w postępowaniu rozwodowym fałszywie oskarżających się nawzajem. Ross & Asmar prowadził wiele spraw przemocy w rodzinie. Mamy zawsze czas by wysłuchać i zrozumieć całą historię i uzyskać jak najlepsze wyniki zakończenia twojej sprawy. Adwokaci kancelarii Ross & Asmar pracują najciężej, by twoje prawa były chronione.

Sprawy z udziałem broni

Sprawy z udziałem broni, to posiadanie niezarejestrowanej broni palnej lub nadużycie broni palnej. W stanie Nowego Jorku egzekwowanie prawa jest bardzo poważne w stosunku posiadania broni palnej nielegalnie. Jeśli postawiono ci zarzuty posiadania nielegalnie broni w Nowym Jorku, należy skorzystać z usług doświadczonego prawnika obrony karnej, który zrobi wszystko, co w jego mocy by bronić twoich praw.

Przestępstwa na tle seksualnym

Istnieje poważne piętno społeczne wokół, nawet w przypadku oskarżenia na tle seksualnym. Prosty zarzut może kosztować osobę stratę środków utrzymania, a nawet członków rodziny. Osoby oskarżone o przestępstwa na tle seksualnym potrzebują adwokata, by bronić jego sprawiedliwości i wyczyszczenia jego imienia z pomówień. Potrzebują kogoś, kto zrozumie przez co przechodzą i poprowadzi ich przez ten proces. Adwokaci kancelarii Ross & Asmar mają doświadczenie w wielu rodzajach przestępstw na tle seksualnym, w tym gwałtu, napaści na tle seksualnym, nakłaniania dziecka, posiadanie pornograffi dziecięcej i prostytucji. Będziemy o ciebie walczyć.

Zabójstwa

Morderstwo, usiłowanie zabójstwa i nieumyślne spowodowanie śmierci są poważnymi oskarżeniami. Ross & Asmar posiada duże doświadczenie w pomaganiu klientom w walce w sprawach zabójstw. Zdobyliśmy liczne oferty zarzutu i walczyliśmy w sprawach podczas procesu sądowego przed ławą przysięgłych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do znalezienia racjonalnych wątpliwości. Osiągnęliśmy wiele sukcesów podczas procesów sądowych. Jeśli obecnie masz zarzuty o zabójstwo, potrzebujesz kancelarii, która rozumie cały system działania. Taką kancelarią jest Ross & Asmar.

Włamania

Włamanie jest poważnym oskarżeniem. W ramach prawa karnego Nowego Jorku, włamanie jest zawsze przestępstwem. Zgodnie z prawem stanu Nowy Jork, włamanie jest wkroczeniem do budynku, do którego wszedłeś lub pozostałeś w celu popełnienia jakiegokolwiek przestępstwa. Bardziej poważne jest, kiedy sprawca używa czegoś, co wydaje się być niebezpieczną bronią lub kiedy wchodzi do mieszkania. Zarzuty włamania mogą być katastrofalne. Oskarżony może nawet otrzymać wyrok długotrwałego pozbawienia wolności. Ross & Asmar posiada wiedzę i doświadczenie potrzebne do znalezienia racjonalnych wątpliwości. Posiadamy zachwycającą liczbę sukcesów podczas procesu w sprawie włamań. Jeśli obecnie masz sprawę włamania, potrzebujesz kancelarii prawnej, która rozumie system i może wykazać wątpliwości w elementach włamania. Taką kancelarią jest Ross & Asmar.

Przestępczość białych kołnierzyków

W obecnym skoku korporacyjnych malwersacji i oszustw, przestępstwa białych kołnierzyków nie należą do zbyt przychylnie patrzących prokuratorów, jury i publiczności. Jeśli zostałeś oskarżony o przestępstwo białych kołnierzyków potrzebujesz adwokata, który zrobi wszystko, co w jego mocy, by bronić twoich praw i będzie pilnie pracować w przygotowaniu twojej sprawy przed prokuraturą czy ławą przysięgłych. Nasza kancelaria reprezentuje klientów w sprawach związanych z oszustwem przesyłkowym, oszustwem bankowym, oszustem przelewu bankowego, oszustwem czekowym, oszustwem ubezpieczeniowym, oszustwem internetowym i malwersacją. Mamy doświadczenie potrzebne do walki w twojej sprawie.

Wykroczenie cywilne

Wykroczenie cywilne” nie jest przestępstwem, chociaż jest to zarzut złożony przez stan. Stan musi udowodnić, że popełniłeś wykroczenie cywilne poprzez „przewagę dowodów”, to znaczy, że jest bardziej prawdopodobne niż nie, że dopuściłeś się wykroczenia. To jest o wiele niższy standard, niż „ponad wszelką wątpliwość” standart, który stosuje się w sprawach karnych. Typowe wykroczenie cywilne decydowane jest przez sędziego lub magistrat bez ławy przysięgłych, w krótkim postępowaniu.

Reprezentowane sprawy:

Oszustwo związane z papierami wartościowymi – Sąd Okręgowy Stanów Zjednoczonych, Południowy Okręg w Nowym Jorku.

Reprezentacja klienta w czterotygodniowym procesie w sprawie oszustwa związanego z papierami wartościowymi.

Rozbój

Reprezentacja spółki publicznej w obronie naruszenia roszczenia umowy obejmującej nieprzestrzeganie warunków „PIPE” finansowania papierów wartościowych.

Sprawy z udziałem narkotyków

Wygraliśmy wiele spraw z udziałem narkotyków.

Ekstradycje

Pomyślnie walczyliśmy o zaniechanie ekstradycji klienta do Europy oskarżonego o przestępstwa z udziałem narkotyków.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, proszę skontaktować się z Ross & Asmar pod numerem 718-349-1555 lub 212-736-4202.

Contact Ross and Asmar for a Consultation Today