PROCESY ROZWODOWE

Ross & Asmar zajmuje się procesami małżonków i rodzin. Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu klientów w skomplikowanych procesach rozwodowych, wliczając negocjacje i rozprawy sądowe o podział majątku, przesłuchania w sprawie prawa opieki nad dzieckiem oraz przesłuchania o alimenty.

Rozwód

Rozwód sporny

Proces rozwodowy może być skomplikowanym zadaniem, możesz wnieść o rozwód myśląc, że ugoda będzie obopólna, lecz później odkrywasz, że małżonek postanowił się sprzeciwić, co znaczy, że postanowił na zwalczenie sprawy. Mimo, że rozwody są emocjonalnie sporne, w większości rozwodów nie dochodzi do rozprawy sądowej w wyniku sprzeciwieniu się na ugodę obopólną .

W każdym rozwodzie istnieje wiele kwestii, takich jak:

  1. Jak podzielić majątek małżeństwa?
  2. Opieka nad dziećmi?
  3. Jaka będzie kwota alimentów dla dzieci i małżonka, i kto komu będzie je płacił?

Zazwyczaj obie strony negocjują i dochodzą do ugody nad podziałem majątku, alimentów dla małżonka i dzieci. Istnieją przypadki, gdzie obie strony dochodzą do porozumienia za pomocą mediacji z wykwalifikowanym mediatorem, który interweniuje i stara się pomóc obu stronom nad osiągnięciem porozumienia. Strony, następnie prezentują swoje porozumienie sędziemu.

Jeżeli obie strony nie są w stanie zgodzić się w kwestiach dotyczących majątku i alimentów, mogą one poprosić sąd o zadecydowanie w jednej lub kilku z tych kwestii za nich.

Sporne rozwody często pociągają za sobą skomplikowane problemy i procedury prawne w sądzie. O ile rozwód za obopólną zgodą jest często szybszy i mniej kosztowny, o tyle rozwód bez obopólnej zgody, z powodu komplikacji, może czasem być wyjątkowo trudny i bolesny dla obu stron i ich dzieci, szczególnie gdy istnieją kwestie finansowe i osobiste, które nie mogą być rozwiązane przez obie strony. Ross & Asmar poprowadzi cię przez ten trudny proces i okres życia, aby uzyskać jak najlepsze dla ciebie wyniki.

Rozwody bezsporne

Bezsporny rozwód jest to rozwód, kiedy małżonkowie zgadzają się w kwestiach ich rozwodu, w tym podziału majątku, opieki na dzieckiem, alimentów dla współmałżonka i alimentów dla dzieci bez interwencji sędziego. Taki rozwód jest najmniej nieprzyjemny i najszybciej czasowo rozwiązującym związek małżeński. Ross & Asmar brał udział w wielu bezspornych rozwodach i zadba o to, że twój rozwód będzie traktowany w sposób najbardziej dla ciebie sprawny i opłacalny.

Intercyza przedmałżeńska

Adwokaci Ross & Asmar pomagają swoim klientom stworzyć sprawiedliwe i rozsądne umowy przedmałżeńskie, których są niepodważalne w sądzie. Rozumiemy ważność znaczenia intercyzy przedmałżeńskiej w zakresie ochrony interesów klienta. Ciężko pracowałeś na to, co udało ci się uzbierać i pomożemy ci to zachować. Rozumiemy również, że omawianie warunków intercyzy może być trudne dla większości ludzi. Dlatego zrobimy wszystko, aby zapewnić, ze ty i twój przyszły małżonek(a) będziecie się czuć swobodnie przez ten cały proces.

Intercyza po-małżeńska

Prawnicy Ross & Asmar pomagają swoim klientom stworzyć sprawiedliwe i rozsądne umowy po-małżeńskie, które są niepodważalne w sądzie. Po tym jak ty i twój małżonek zawarliście związek małżeński, możesz zawrzeć umowę po-małżeńską. Ten rodzaj porozumienia może być właściwy dla ciebie i twojego małżonka, jeśli status finansowy twojego małżeństwa zmienia się w drodze spadku lub w inny sposób. Rozumiemy, że omawianie takiej umowy może być trudnym tematem dla większości ludzi. Dlatego zrobimy wszystko, aby zapewnić, że ty i twój małżonek będziecie się czuć swobodnie przez ten cały proces.

Umowa Separacyjna

Kiedy małżonkowie chcą rozwiązać ich związek na podstawie bezspornego rozwodu, bez winy, ważna jest umowa separacyjna. Adwokaci Ross & Asmar maja duże doświadczenie w przygotowywaniu umów separacyjnych i doradzaniu klientom przez cały proces separacji/rozwodu. Umowy separacyjne zawierają szczegóły dotyczące podziału majątku, opieki nad dzieckiem, alimentów na dzieci i małżonka(ę). Ross & Asmar walczy, by klient otrzymał wszystko to, co prawnie mu przysługuje.

Wsparcie współmałżonka/ Alimenty

Ross & Asmar posiada bogate doświadczenie w uzyskaniu satysfakcjonującej sumy alimentów dla małżonki. Kwota alimentów jest zwykle największym problemem podczas rozwodu. Istnieje kilka czynników, którymi sędzia posługuje się do określenia ilości alimentów, które współmałżonek powinien otrzymać, w tym dochody każdego z małżonków, ich zatrudnienie i zdolność do pracy, poziom wykształcenia, czas trwania małżeństwa, zdrowia małżonków i wszystkie inne istotne czynniki. Prawnicy z kancelarii Ross & Asmar wskażą uwagę sądu na kluczowe czynniki, w celu uzyskania dla ciebie najlepszego rezultatu.

REPREZENTOWANE SPRAWY:

FIRMA WYGRYWA PRAWO OPIEKI NAD DZIECKIEM DLA MATKI

Firma wygrała niedawno prawo opieki nad trojgiem (3) dzieci dla matki w Okręgu Queens w Nowym Jorku.

ORZECZENIE O PODZIALE MAJĄTKU NA KORZYŚĆ MĘŻA

Firma wygrała zwrot kosztów wynajęcia prawnika, alimenty i korzystny podział majątku dla męża w Okręgu Kings w Nowym Jorku.

Powyższe sprawy, są tylko kilkoma przykładami spraw, którymi zajmuje się nasza kancelaria.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy skontaktować się z nami pod numerami: (718) 349-1555 lub (212) 736-4202.

SPRAWY RODZINNE

Opieka nad dzieckiem (całościowa, wspólna)/ wizytacje

Rodzice mogą liczyć na doświadczenie adwokatów Ross & Asmar w uzyskaniu orzeczenia o opiekę nad dzieckiem. Ostro walczymy, aby system ten pracował dla naszych klientów. Z drugiej strony rozumiemy, że często jest to na jak w najlepszym interesie dziecka, by rodzice doszli do ugody w sprawie opieki lub odwiedzin. Podczas próby osiągnięcia porozumienia, może być trudne dla rodzica, aby utrzymać spokojnie swoje emocje. Ross & Asmar poprowadzi cię przez ten trudny proces w zadowalający sposób. Uważnie słuchamy, jakie obawy mają nasi klienci, abyśmy mogli wyrazić je przed sądem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że nasi klienci są przedstawieni w korzystnym świetle, w stosunku do najlepiej pojętego interesu ich dzieci.

Alimenty na dzieci i ich modyfikacja

Adwokaci kancelarii Ross & Asmar wiedzą, jak ważne dla ciebie są twoje dzieci i jak ważne jest to, by otrzymały wsparcie finansowe, którego potrzebują. Ross & Asmar ma bogate doświadczenie w pozyskiwaniu tymczasowych i stałych alimentów dla dzieci. Oboje rodzice mają obowiązek być odpowiedzialnymi za swoje dzieci i zapewnimy, że sądy przyznają alimenty dla twojego dziecka, na jakie zasługuje.

Jeśli masz jakieś pytanie, proszę skontaktować się z Ross & Asmar pod numerem telefonu: (718) 349-1555 lub (212) 736-4202.

Contact Ross and Asmar for a Consultation Today