Ross & Asmar jest kancelarią prawną w Nowym Jorku, specjalizującą się w procesach sądowych z udziałem przedsiębiorstw, obroną karnego postępowania sądowego i imigracji/ sprawach deportacyjnych.

Kliknij następujące tytuły, aby dowiedzieć się więcej

PROCESY SĄDOWE Z UDZIAŁEM PRZEDSIĘBIORSTW/ARBITRAŻ

Firma regularnie bierze udział w procesach związanych ze skomplikowanymi sprawami komercyjnymi przed Sądami Stanowymi i Federalnymi, Sądami Arbitrażowymi i Trybunałami Administracyjnymi.

Wielu klientów kancelarii pochodzi z branży usług finansowych. Kancelaria reprezentuje firmy należące do Amerykańskiego Stowarzyszenia Maklerów Giełdowych (NASD), jak również wielu samodzielnych maklerów i brokerów w procesach sądowych i arbitrażowych. Firma reprezentuje również fundusze hedgingowe i inwestorów.

Poza klientami z branży usług finansowych, kancelaria Ross & Asmar reprezentuje wiele innych firm w różnych procesach sądowych. Do spraw tych należą między innymi: naruszenie kontraktów, naruszenie umów o dzierżawę, procesy sądowe dotyczące postanowień ograniczających, roszczenia z tytułu odpowiedzialności deliktowej, oszustwa związane z papierami wartościowymi oraz wiele innych procesów sądowych w sprawach komercyjnych.

POSTĘPOWANIE SĄDOWE W SPRAWACH KARNYCH

Kancelaria Ross & Asmar broni swoich klientów we wszystkich rodzajach spraw karnych. Kancelaria reprezentuje osoby oskarżone o przestępstwa i wykroczenia, w sądach federalnych i stanowych. Posiadamy rozległe doświadczenie w sprawach oszustw i wyłudzeń, konspiracji, przestępstw z udziałem narkotyków, przestępstw na tle seksualnym oraz przestępstw z udziałem broni.

Z ekspertyzą i doświadczeniem firmy oraz imponującą siecią źródeł i powiązań możemy pomóc na etapach dochodzenia, postępowań przed wielką ławą przysięgłych, postępowań ugodowych, negocjacjach w uzyskaniu zabezpieczenia przed oskarżeniem, wstawieniem przed sądem oraz skazaniem.

Ponadto jesteśmy doświadczonymi prawnikami procesowymi.

IMIGRACJA/DEPORTACJA

Kancelaria Ross & Asmar regularnie zajmuje się skomplikowanymi postępowaniami deportacyjnymi/ wydaleniem przed Biurem Imigracyjnym Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych.

Dodatkowo, firma przygotowuje dla swoich klientów różnego rodzaju podania o wizę, petycje dla małżonka/małżonki, podania o wizę H1B oraz wiele innych rodzajów wiz imigracyjnych.

Kancelaria Ross & Asmar słynie z tego, że najlepiej wykonuje swoją pracę i ze świetnych wyników osiąganych w sprawach swoich klientów, jak również z tego, że jest łatwa we współpracy. Każdego dnia, firma umacnia swoją reputację jednej z najbardziej wykwalifikowanych kancelarii, konkurującej z największymi i najbardziej znanymi kancelariami prawnymi w Nowym Jorku i całych Stanach Zjednoczonych.

Kancelaria Ross & Asmar zbudowana została na bazie zaufania i szacunku dla naszych klientów. Skupiamy się i kierujemy całą swoją energię na potrzeby naszych klientów, oceniając ich złożone problemy, aby ustalić jak prawnie najlepiej możemy im służyć.

Dzięki ekspertyzie swoich prawników, firma zapewnia klientom rozwiązania problemów i potrzeby, czy to poprzez ochronę przedsiębiorstw, postępowanie cywilne, oddalenie lub rozwiązanie spraw kryminalnych, czy też w walce o prawo stałego pobytu lub obywatelstwa.

ROZWÓD/RODZINA

Ross & Asmar prowadzi również udział w sporach małżeńskich i prawach rodzinnych. Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu klientów w złożonych spornych sprawach o rozwód, w tym w negocjacjach i sporach o sprawiedliwy podział majątku, opieki nad dzieckiem, alimentów na dziecko i małżonka/i oraz przesłuchań.


Członkowie kancelarii posiadają wspólną cechę , którą jest poświęcenie i pełne oddanie dla swoich klientów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z kancelarią Ross & Asmar pod numerem: (212) 736-4202

Contact Ross and Asmar for Your Consultation Today